Firma
Usługi
Kontakt
Galeria
FAGPOL - Przedsiębiorstwo Transportu Międzynarodowego i Spedycji powstało w 1991 r. jako spółka z ograniczona odpowiedzialnością. Od początku istnienia zakresem działalności były usługi spedycyjne, przewozowe, diagnostyka oraz mechanika pojazdowa, blacharstwo
i lakiernictwo pojazdowe, handel farbami i lakierami dla lakiernictwa samochodowego. W styczniu 1994 spółka ograniczyła przedmiot swojej działalności koncentrując się na spedycji i transporcie międzynarodowym
.
Firma w momencie powstania dysponowała taborem złożonym z 5 ciągników wraz z naczepami oraz 3 samochodów dostawczych. Od 1995 roku przedsiębiorstwo zaczęło sukcesywnie powiększać posiadany tabor wraz z rozszerzeniem o jednostki specjalistyczne. Obecnie firma posiada nowoczesne, oszczędne i niezawodne ciągniki oraz naczepy składające się na flotę samochodów. Flota ta spełnia surowe europejskie normy ochrony środowiska oraz bezpieczeństwa. Firma konsekwentnie podejmuje inwestycje w modernizację taboru, podnosząc jakość świadczonych usług, co pomaga dostosować się do stale rosnących wymagań klientów.
Firma dysponuje wyspecjalizowanym serwisem do obsługi i naprawy floty samochodowej co skraca czas i ryzyko przestojów koniecznych do usunięcia usterki i gwarantuje zadowolenie klientów. Firma posiada nowoczesny system łączności satelitarnej umożliwiający szybki kontakt i nadzór nad jednostką transportującą niezależnie od miejsca jej pobytu.

Podstawowym i nadrzędnym celem firmy FAGPOL jest świadczenie usług logistycznych zgodnie z oczekiwaniami oraz wymaganiami klienta z zachowaniem wysokiego poziomu świadczonych usług oraz dbałością o ochronę środowiska.

Zapraszamy do współpracy

Wybierz wersję językową.

FAGPOL - Tranport & Spedycja - 2004

Copyright's - Tomasz Lebkichler